Restauracja

Kliknij aby powiększyć !Restauracja "Barbórka" prawie trzydzieści lat na kulinarnej mapie miasta Ruda Śląska zajmuje specjalne miejsce i większość mieszkańców ten lokal zna i wie o czym mowa. Szczególne okazje i święta rodzinne są organizowane właśnie tutaj.

W 2001 r. dokonano przebudowy budynku i podniesiono standardy do wysokich wymagań naszych klientów. Nie zrezygnowano z nazwy "Barbórka" chcąc zachować w pamięci stałych klienKliknij aby powiększyć !tów oraz nutkę wspomnień. Zadbano jednak o wygodę klienta tworząc ładny, czysty i przejrzysty wystrój trzech sal o różnej wielkości: sala bankietowa do 24 osób, sala tzw. "kawiarnia" do 50 osób z rozsuwanymi drzwiami i przejściem do sali restauracyjnej na 80 osób. Każda z sal jest klimatyzowana. Dopasowując się do potrzeb naszych klientów postawiliśmy plac zabaw dla dzieci, tuż obok tarasu, z którego rodzice mogą obserwować swoje pociechy.
Kliknij aby powiększyć !Wiosną i latem restaurację otacza ładny ogródek z fontanną. Posiadamy również duży ogrodzony parking.

Mając tak duże możliwości restauracja organizuje wszelkie przyjęcia okolicznościowe tak jak np.: wesela, komunie, chrzciny, urodziny, bankiety, konferencje stypy itp.

Karta dań to bardzo bogaty wybór potraw śląskich, ale nie tylko. Samczne jedzenie i doskonała obsługa to największe nasze atuty.

Przy restauracji jest również Drink Bar do 80 osób.
Strona www używa plików Cookies.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki stosowania plików Cookies. dowiedz się więcej
created by silnet.pl